KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12994363
nr 1299 4363
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 1996. Signerad, numrerad 9/24, Haskel 285. Oramat löst blad, ca 24,5x38,5 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:29:22
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander